Ультразвукова діагностика

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА УСІХ ОРГАНІВ ТА СИСТЕМ 

Ультразвукова діагностика із застосуванням апаратури експертного класу

Серцево-судинна система

УЗД серця 

УЗД вен та артерій 

УЗД судин голови та шиї, екстракраніального відділу 

Ендокринна система

УЗД вилочкової залози

УЗД наднирників

УЗД молочних залоз

УЗД щитоподібної та паращитоподібної залоз 

Опорно-руховий апарат

УЗД колінних та кульшових суглобів 

УЗД плечових та ліктьових суглобів

УЗД променево-зап'ясткових та гомілково-ступневих суглобів 

Внутрішніх органів

Органи черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, селезінка, підшлункова залоза)

УЗД лімфатичних вузлів 

Органи малого тазу (для чоловіків та жінок)

УЗД передміхурової залози

УЗД сечового міхура

Трансабдоінальне та трансвагінальне УЗД в гінекології 

В педіатрії

УЗД усіх органів та систем для дітей від народження 

Нейросонографія для дітей першого року життя

Пренатальна діагностика

УЗД у всіх триместрах вагітності 

УЗД при багатоплідній вагітності 

Доплерографія маткових судин, артерії пуповини та СМА плода

Еластографія

Печінки, селезінки та щитовидної залози 

Передовий метод ультразвукової діагностики, який базується на детальній оцінці пружності та щільності новоутворень.

АПАРАТУРА ЕКСПЕРТНОГО КЛАСУ

У своїй практиці ми застосовуємо апаратуру виключно експертного класу, зокрема, еталонні в галузі акушерства та гінекології апарати Voluson E8 та Voluson 730

СЕРТИФІКАЦІЯ FMF

Ультразвукові обстеження в галузі пренатальної діагностики здійснюются виключно спецілістами, які мають сертифікацію FMF (Fetal Medical Foundation).

3D та 4D моделювання

Застосовуємо технології 3D та 4D моделювання в діагностиці широкого спектру гінекологічної патології та у пренатальній діагностиці для візуалізації плода в режимі реального часу. 

3D/4D технології в діагностиці патологій жіночої репродуктивної системи.

3D УЗД в гінекології застосовують для вивчення анатомії внутрішніх статевих органів. Цим методом можлива оцінка всіх структур: тіла і шийки матки, ендометрію, маткових труб, яйників.
При вивченні патології матки даний метод просто незамінний! Він допомагає точно визначити локалізацію вузлів міоми: їх розташування відносно порожнини матки і сусідніх органів, отримати інформацію про активність процесу зростання вузлів.

Так само чітко 3D/4D дозволяє побачити поліп в порожнині матки. Лікар має змогу чіткіше встановити локалізацію даного процесу та ступінь ураження. Досить часто буває, що у жінки невеликий поліп, який, за результатами 2D УЗД, не заважає настанню вагітності - начебто є і є. Але локалізація і розмір утворення набирають чіткості тільки на 3D, і тоді стає більш зрозумілою тактика ведення даної пацієнтки.

При наявності ендометріозу тіла матки (аденоміозу) об'ємна реконструкція допомагає встановити поширеність і тяжкість захворювання, а від цього фактора залежить успіх лікування.
Метод 3D/4D УЗД дуже допомагає оцінити ендометрій і детально вивчити його структуру, що набуває першорядної важливості при безплідді та невиношуванні вагітності.
Адже від стану ендометрію залежить можливість імплантації плідного яйця та нормальний розвиток довгоочікуваної вагітності.

Також 3D / 4D УЗД дозволяє детальніше обстежити жінок із безпліддям незрозумілої етіології, коли жінка начебто здорова, але завагітніти не виходить. Або ж вагітніє, але виникають проблеми з виношуванням даної вагітності. Часто буває, що жінка лікується-лікується, а на 3D з'ясовується, що завагітніти або виносити вагітність заважає форма матки, і цей факт на 2D пропустили.
Так як вагітність часто не настає саме через патологію ендометрію (поліпи, синехії, міоми, аденоміоз) або аномалії матки (подвоєна матка, дворога, сідловидна, перегородка порожнини), можна рекомендувати всім жінкам, які планують вагітність, регулярно проходити гінекологічний 3D огляд.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я ! Designed By © Engine Templates

Search