Про нас

ПРО МЕРЕЖУ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ 

Мережа медичних закладів, складовими якої є ТОВ "4Д Клінік", ПП "МЦСТ Ваше здоров'я", та кабінети УЗД сучасних кольорових технологій ФОП Корчак І.Я. 

Розпочавши діяльність у 2010-му році, ми були одними із перших в регіоні, хто почав застосовувати трансвагінальне УЗД в гінекології, метод еластографії, 3D та 4D технології. І ми продовжуємо вдосконалюватись аби бути кращими для своїх пацієнтів. 

Наша мета – зробити доступною професійну діагностику за європейськими стандартами. Команду лікарів нашої мережі об’єднує відповідальне ставлення до кожного пацієнта, високий професіоналізм, впровадження в практику найсучаснішого діагностичного обладнання і медичних технологій.

 • Консультація лікарів-спеціалістів

  Ми пропонуємо своїм пацієнтам допомогу кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи в різних ланках медицини.
  Основними напрямками медичного центру є: гінекологія, гінекологічна ендокринологія, дитяча та доросла ендокринологія, гастроентерологія, урологія, кардіологія, дерматологія, кометологія, неврологія, імунологія, алергологія, репродуктивна медицина. 

 • Ультразвукова діагностика

  Проводимо ультразвукову дігностику усіх органів та систем для дорослих та дітей, еластографію, а також інвазивні процедури під контролем УЗД. Наші медичні заклади оснащені сучасним діагностичним обладнанням, апаратурою експертоного класу для постановки точних діагнозів в різних областях медицини. 

 • Кабінет косметолога

  Ми надаємо професійні кометологічні послуги в таких ключових напрямках:

  • Лазерна епіляція
  • Видалення татуювань та перманентного макіяжу 
  • Видалення пігментації
  • Лазерне лікування оніхомікозу 
  • Карбоновий пілінг 
  • Вакуумно-роликовий масаж
  • Кавітація
  • RF-ліфтинг 
  • Догладові процедури 
 • Лікування безпліддя

  Кожен наш пацієнт може розраховувати на підбір індивідуальної тактики лікування, співпрацю із провідними клініками репродуктивної медицини: Medicover Intersono, клініка професора Хміля, клініка "Альтернатива" у підготовці до ЕКЗ, на наш досвід та щире бажання допомогти!Консультативний прийом сімейних пар, ультразвукову діагностику в гінекології, інвазивні обстеження, зокрема МСГ під контролем УЗД (перевірка прохідності маткових труб) проводить Корчак Ігор Ярославович - гінеколог-репродуктолог, гінеколог-ендокринолог, лікар з ультразвукової діагностики, член спілки гінекологів-ендокринологів України (ISGE), член української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).

МЕДИЦИНА ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ 

Наша мережа об'єднує команду професіоналів з великим досвідом і бездоганними рекомендаціями в сфері медицини

Столярець Валентина

Столярець Валентина

КАРДІОЛОГ

Шмагай Олена

Шмагай Олена

ГІНЕКОЛОГ

Дзюбенко Аліна

Дзюбенко Аліна

ДЕРМАТОЛОГ

Косюк Лариса

Косюк Лариса

ЕНДОКРИНОЛОГ

Надозірна Ліана Петрівна - лікар вищої категорії із 30-річним досвідом практичної роботи, зокрема, за спеціалізацією "дитяча ендокринологія" - 20 років. Медичну освіту лікар здобула у Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Горбачевського.

Надозірна Ліана

Надозірна Ліана

Дитячий ендокринолог

Ковальчук Людмила Іванівна - лікар-акушер гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Здобула освіту в Київському національному університеті ім. О.О. Богомольця та має понад 38 років стажу практичної роботи. Проводить консультативний прийом, огляд із кольпоскопією, забір аналізів із подальшим їх інтерпретуванням, лікування шийки матки методом радіохвильвої та аргоноплазмової коагуляції.

Ковальчук Людмила

Ковальчук Людмила

Гінеколог

Довгань Алла Вікторівна - лікар-гастроентеролог першої категорії, яка проводить консультативний прийом та ультразвукову діагностику. Здобула освіту у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова та має понад 14 років стажу практичної роботи. 

Довгань Алла

Довгань Алла

Гастроентеролог

НАШІ ПАРТНЕРИ 

Співпрацюємо із найкращими 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я ! Designed By © Engine Templates

Search