Косметолог

КОСМЕТОЛОГІЯ 

Сертифіковані спеціалісти, сучасне обладнання, апаратний догляд за обличчям, тілом та волоссям. 

Апаратна косметологія

КАРБОНОВИЙ ПІЛІНГ 

КРІОЛІФТИНГ 

УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА

Доглядові процедури

ПІДБІР ДОМАШНЬОГО ДОГЛЯДУ 

Інєкційні процедури

КОНТУРНА ПЛАСТИКА 

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ 

Кавітація

Лазерна епіляція

Діодний лазер D-Las 80 mini

Перманентний макіяж

Видалення татуювань

Неодимовий лазер Nano-Light 40

Масаж

ТІЛА ТА ОБЛИЧЧЯ

ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ 

Кожна жінка мріє мати неперевершений вигляд, завжди залишатися молодою і красивою. Разом із 4D Клінік бездоганною бути легко! Ми пропонуємо професійний догляд за шкірою обличчя, декольте, тіла: очищення, освітлення, омолодження, насичення шкіри цінними інгредієнтами ексклюзивних сироваток, боротьба зі зморшками, покращення рельєфу, зміцнення тонусу й тургору шкіри, апаратне лікування елементів запалення й акне.

Усі процедури, що проводяться в косметологічному кабінеті 4D Клінік, повністю безпечні для клієнтів. Більшість сучасних косметологічних процедур практично ідентична медичним процедурам, тому до них пред'являємо не менш жорсткі вимоги по безпеці здоров'я людей, як і до медичних процедур. Підтримуємо норми гігієни і санітарії в косметологічному кабінеті на найвищому рівні. Після обслуговування кожного клієнта проводиться дезінфекція інструментарію ультрафіолетовим стерилізатором, регулярне і ретельне знезараження контактних поверхонь. Ми дбаємо про вашу безпеку! 

 

Професійний салонний догляд за обличчям вирішує цілий ряд естетичних проблем за допомогою ультразвукової чистки обличчя, пілінгів (карбоновий і гідропілінг), апаратних ліфтингів (кріоліфтинг і мультиполярний радіочастотний RF-ліфтинг), методів фізіотерапії, мезотерапії (насичення шкіри цінними інгредієнтами ексклюзивних сироваток), масажу, косметичних масок. В результаті впливу професійної косметики зникають пігментні плями, процеси старіння сповільнюються, з'являється рівний тон і здорове сяйво шкіри.

Якість, ефективність і безпека процедур, індивідуальний підхід, конфіденційність – ось основні принципи роботи нашого кабінету. Професійний косметолог Корчак Людмила Анатоліївна перед початком процедур визначить, який метод допоможе розв’язати саме вашу проблему з максимальною ефективністю.
Обираючи нас, ви можете розраховувати на використання найсучаснішого косметологічного обладнання і безпечної професійної косметики!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я ! Designed By © Engine Templates

Search