Консультативний прийом спеціалістів

Консультативний прийом лікарів-клініцистів 

Наш девіз: якісне обстеження - правильний діагноз - ефективне лікування!
Ми залучаємо найкращих спеціалістів, завжди вчимося і не зупиняємося у професійному розвитку.

Гінеколог

Консультація гінеколога, діагностика і лікування патології жіночої сфери. Кольпоскопія, рання діагностика патології шийки матки, аргоноплазмова коагуляція.

Імунолог-алерголог

Консультативний прийом пацієнтів із імунопатологією, лікування аутоімунних та алергічних хвороб, оцінка стану імунної системи пацієнта, поради щодо вакцинації.

Ендокринолог

Діагностика, лікування і профілактика захворювань ендокринної системи для дорослих та дітей від народження. 

Уролог

Консультація уролога, УЗ-діагностика та лікування захворювань сечостатевої системи у чоловіків і жінок (простатит, уретрит, баланопостит, пієлонефрит, сечо-кам'яна хвороба)

Репродуктолог

Консультація репродуктолога, обстеження сімейних пар, лікування безпліддя у жінок та чоловіків, ендокринна гінекологія, стимуляція та підготовка до ЕКЗ.

Дерматолог

Консультація дерматолога, лікування захворювань шкіри, волосся, нігтів. Дерматоскопія родимок, лазерне видалення папілом, бородавок. Лікарська косметологія.

Невролог

Консультація невролога, діагностика та лікування захворювань центральної та периферичної нервових систем, електронейроміографія верхіх та нижніх кінцівок.

Гастроентеролог

Консультація гастроентеролога, обстеження, лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних протоків, печінки, селезінки.

Кардіолог

Консультація кардіолога, діагностика порушень серцевого ритму та ішемії міокарда, лікування захворювань серцево-судинної системи, електрокардіографія та УЗД серця. 

ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА

Дотримання принципів доказової медицини, використання новітніх технологій і сучасних протоколів лікування дозволяє лікарям досягати вражаючих результатів.

БЕЗПЕРЕРВНИЙ РОЗВИТОК

Всі співробітники нашої мережі незважаючи на велику теоретичну базу і багаторічну успішну практику безперервно підвищують свою кваліфікацію. 

ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ ПІДХІД

Одним із пріоритетів в нашій роботі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, уважне та дбайливе ставлення, дотримання припципів деонтології. 

НАША МЕТА

Це доступна професійна діагностика за європейськими стандартами. Команду лікарів мережі об’єднує відповідальне ставлення до кожного пацієнта, високий професіоналізм, впровадження в практику найсучаснішого діагностичного обладнання і медичних технологій.

"Двічі на рік я повинна прийти на прийом до лікаря-гінеколога" - важливе правило, яке необхідно прийняти для збереження свого жіночого здоров'я. Наші лікарі-гінекологи завжди наголощують своїм пацієнткам, що не варто нехтувати плановими профілактичними оглядами, навіть якщо нічого не турбує на даний момент, адже багато жіночих захворювань на ранніх стадіях протікають практично безсимптомно і не мають жодних проявів. Отже, лише кваліфікований спеціаліст може вчасно розпізнати їх виникнення.

Плановий гінекологічний скринінг має включати в себе наступні етапи:

  • Збір анамнезу та об'єктивний огляд 

    огляд за допомогою гінекологічного дзеркала, що дозволяє оцінити стан слизової оболонки піхви та шийки матки, форму та розміри матки, запідозрити наявність запального процесу, кіст та новоутворень.

  • Забір аналізів 

    аналіз на флору (необхідний для оцінки характеру мікрофлори, наявності або відсутності запальних процесів, для виявлення ряду збудників) та цитологію для виявлення атипових клітин. 

  • Кольпоскопія

    кольпоскопія (огляд піхви та шийки матки під збільшенням за допомогою спеціального пристрою - кольпоскопу, що дає змогу отримати збільшене та освітлене зображення шийки матки, піхви, вульви. Ця діагностична процедура дає змогу виявити передракові та ракові ураження на ранніх стадіях).

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я ! Designed By © Engine Templates

Search