Середа, 12 жовтня 2022 08:57

Що лікує гастроенетролог?

Written by
Rate this item
(0 votes)

Давньогрецькому філософу Сократові належить вислів: "Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити". 

Травлення має велике значення в життєдіяльності людини. Всі речовини, необхідні для виконання організмом будь-якої роботи, підтримки температури тіла, для росту і відновлення зруйнованих тканин, організм отримує у вигляді їжі і води. Від правильного функціонування шлунка і кишечника залежить загальний стан організму, його забезпечення поживними речовинами і вітамінами, фізична активність і працездатність, настрій, сон. 

Кожен із нас хоче бути здоровим та щасливим! Для збереження здоров’я ключова роль належить харчуванню, оскільки понад 50% хвороб є наслідками неправильного харчування.

У сучасному світі велика кількість стресів, модні дієти, безконтрольний прийом ліків, куріння і вживання алкоголю є факторами ризику розвитку захворювань шлунка і кишечника. Якщо ви постійно відчуватимете болі у шлунку, у вас не лише зіпсується настрій, ваша шкіра втратить приємний колір, а ще ви можете набрати декілька зайвих кілограмів. Усе це відбувається через те, що вашому організму дуже важко боротися з відходами та токсинами, які мають здатність накопичуватися у крові.

Порушення кровотоку, ураження вірусами, утворення каменів, поява пухлин і кіст – це лише невелика частина патологій, до яких вразлива наша печінка. Крім того, цей орган є дуже «терплячим» і не проявляє жодних симптомів до того моменту поки ситуація не стає критичною. 

Якщо печінка не буде функціонувати, людина не зможе прожити навіть одного дня: токсини, які постійно надходять в організм із кишечника, знищать його.

Хвороби печінки дуже важко переносяться організмом. Спочат­ку настає розлад травлення, всмоктування жирів. У внутрішньому середовищі організму з'являються жовчні пігменти, що забарв­люють білкову оболонку ока, слизові оболонки. Потім забарвлюєть­ся і шкіра. Порушення обміну речовин при цьому позначається на роботі всіх органів і клітин. Найбільше терпить нервова система, що проявляється в підвищеній чутливості, дратливості, ослабленні пам'яті. 

Медичний центр  сучасних технологій «Ваше здоров’я» пропонує консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу фахівця-гастроентеролога вищої категорії Базюк Наталії Олександрівни, яка займається лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту: виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гепатит, холецистит, дисфагія (утрудненість ковтання), жовчнокам'яна хвороба, дисбактеріоз.

Лікуванню органів травної системи завжди передує ретельна діагностика, що включає в себе серологічні (за аналізом крові), ультразвукові, функціональні і ендоскопічні методи. Нові прогресивні методики дозволяють своєчасно призначити лікування органів травної системи пацієнта, спланувати профілактику подальшого розвитку хвороби. 

Не варто відкладати турботу про здоров’я на завтра, звертайтеся в Медичний центр сучасних технологій «Ваше здоров’я»: запишіться на прийом до гастроентеролога та пройдіть профілактичний огляд при перших ознаках захворювання.онсультація гастроентеролога допоможе позбутися негативних факторів, що впливають на травну систему, діагностувати передракові стани, рак на ранніх стадіях, а отже уникнути важких наслідків, своєчасно призначити лікування, спланувати профілактику подальшого розвитку хвороби - вибрати шлях до вашого довгого і повноцінного життя!

Кожен, хто піклується про здоров’я, може обстежитись без направлення, за власною ініціативою (коли відчуває якісь негаразди зі здоров'ям, або просто для профілактики). Ми приймаємо усіх пацієнтів, зокрема і тих, хто звернувся до нас, маючи направлення в інший лікувальний заклад.

Виділіть пів-години на обстеження, щоб зберегти здоров’я і насолоджуватися життям!  

Звертайтеся в Медичний центр  сучасних технологій «Ваше здоров’я» - ми вам допоможемо! Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на обстеження звертайтесь за телефонами:

(097)-183-13-48

(0362)-64-24-11

Наша адреса: м. Рівне, вул. Данила Галицького 1

Ми піклуємось про Ваше здоров'я ? 

 

Read 966 times Last modified on Неділя, 19 березня 2023 19:01
More in this category: « Камені в нирках
Login to post comments
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я ! Designed By © Engine Templates

Search